A w ferie….Strefa gamingowa w Atrium Promenada.

Kilkanaście non stop obleganych przez młodszych i starszych fanów gier Nintendo, Play Station, Arcade itp. oraz oczywiście kolejki do symulatora i stanowisk gry FIFA 2023 to codzienność specjalnej strefy gamingowej przygotowanej dla fanów tej rozrywki w Atrium Promenada na warszawskiej Pradze Południe.

Turnieje i zmagania w rodzinnym gronie zajmują odwiedzających to energetyczne miejsce już od początku ferii. Kumulacją ma być DUŻY turniej FIFA 2023 z naprawdę szczodrze przez Promenadę przygotowanymi nagrodami.

Strefa grać będzie do końca tego tygodnia.

Nam udało się porozmawiać z organizatorem tego miejsca oraz z osobami które aktywnie korzystały z gier. Szczególnie miło było rozmawiać z tymi najmłodszymi adeptami .

Zapraszamy do odsłuchu: 

 

Udostępnij

W magazynie KROK Marta Półtorak-Chmielowiec

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania bardzo ciekawej rozmowy Marcina Sobalskiego z Martą Półtorak-Chmielowiec z wykształcenia prawniczkę, na co dzień zajmującym się analityką biznesową. Na zakończenia usłyszycie

Read More »

Mapa dostępności Fundacji Avalon

Równy dostęp do ochrony zdrowia to prawo zagwarantowane konstytucyjnie. Ustawao dostępności zobowiązuje instytucje publiczne, między innymi placówki służby zdrowia, dolikwidacji barier architektonicznych. Rzeczywistość nie pozostawia

Read More »