Zbigniew Wodecki w Setkach Powodów!

Drodzy Słuchacze!

W ubiegły piątek, tj. 29 września mieliśmy wspaniałą okazję uczestniczyć w koncercie poświęconym pamięci nieodżałowanego, wielkiego wirtuoza trąbki, obdarzonego oryginalnym głosem Zbigniewa Wodeckiego. Event ten, został sprawnie zaaranżowany przez bar Setki Powodów, który znajduję się w Muzeum Polskiej Wódki na placu Konesera. Oczywiście na warszawskiej Pradze.

Repertuar autora takich szlagierów jak: „Pszczółka Maja” czy „Chałupy” bardzo udanie przypominał nam bardzo uzdolniony wokalista, który chwile już temu pokazał, że potrafi się także wcielić w Stinga – Pan Jacek Brzeszczyński.

Jak czytamy o nim: wokalista jazzowy, aktor, konferansjer, instrumentalista, kompozytor, aranżer, autor tekstów. Absolwent Wydziału Wokalistyka Jazzowa Akademii Muzycznej w Katowicach.

Brał udział w dużych produkcjach musicalowych i rozrywkowych: „West Side Story” (Bernardo„Jesus Christ Superstar” (Św. Piotr), „Skrzypek na dachu” (Mendel), „Dyzma Musical” (Antoniewski), „Rent-Musical” (Roger). Koncertował m.in. z Ewą Bem, Krystyną Prońko, Grażyną Łobaszewską, Maciejem Maleńczukiem, Januszem Radkiem. Występował wielokrotnie jako solista z wieloma Big Bandami i sekcją smyczkową Filharmonii Zabrzańskiej. W 2008 r. zdobył uznanie w smooth-jazzowym projekcie „The-moons” koncertując na scenach jazzowych całej Polski.

Doskonałym dopełnieniem wokalnych popisów Pana Jacka była sekcja muzyczna która akompaniowała artyście, często uzupełniając wykonywany numer o instrumentalną solówkę.

Dodać jeszcze należy, że bar Setki Powodów to rewelacyjne miejsce na tego typu wydarzenie. Wszystko tam jest urządzone na bardzo wysokim poziomie. Światło, a przede wszystkim dźwięk pozwalają wygodnie zrelaksowanym oddać się atmosferze koncertu.

RadioPraga.pl poleca Wam to miejsce.

Udostępnij

Dzień Uchodźcy w Muzeum Pragi.

  20 czerwca na terenie Muzeum Pragi będziemy świadkami niezwykłego wydarzenia. Młodzi ludzie zrzeszeni w Kolektywie STUS organizują Dzień Uchodźcy. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania zapowiedzi

Read More »

CO JEST GRANE FESTIVAL

& WOMEN’S VOICES KOLEKTYW JUŻ W TEN WEEKEND! Już w najbliższy weekend (14-15) czerwca, znany z piknikowej i rodzinnej atmosfery Co Jest Grane Festival powróci

Read More »