Wieczór improwizacji teatralno – muzycznej w praskim barze Setki Powodów.

Chwilę już temu, na terenie warszawskiego Konesera, w zacnym barze Setki Powodów umiejscowionym w Muzeum Polskiej Wódki odbył się bardzo przyjemny występ dwóch trup teatralnych specjalizujących się w improwizacjach. Na scenie razem i osobo zaprezentowały się grupy: Dwie Sztuki oraz Sto Piosenek na Godzinę.

Ich występ to nieustanna, interaktywna zabawa do której wciągają publiczność. Improwizacja często wynika z pomysłów widzów. To goście ich spektakli wymyślają miejsca, zdarzenia, sytuacje czy relacje, w których aktorzy na bieżąco komponują swoje role, doskonale bawiąc zgromadzonych.

Oto co piszą o sobie Dwie Sztuki:

„W publiczności najbardziej pociąga nas inteligencja i poczucie humoru. Uwielbiamy, kiedy ma jakieś aspiracje i nie wystarczają jej ordynarne, jednowymiarowe żarty. Kiedy wymaga od komedii, by gwarantowała wysokiej jakości rozrywkę, która wciąga od pierwszych sekund. Imponuje nam odwaga i entuzjazm przy inspirowaniu nas. Kochamy, kiedy nie boi się głośno śmiać. To nie tak, że publiczność musi być idealna pod każdym względem. Nie przeszkadza nam, że widuje się z innymi teatrami i klubami komediowymi. Nie narzucamy jej, jak się ma ubierać. Nie oczekujemy, że będzie świetnie zarabiać lub tkwić w pracy, której nie lubi. Może mieszkać u rodziców. I nie musi nas przedstawiać rodzinie po miesiącu. Zabierzemy Cię w magiczną podróż do nieograniczonej niczym wyobraźni. Pokażemy Ci rozrywkę z intensywnym, tętniącym życiem światem. Rozbawimy Cię barwnymi postaciami, które pokochasz i zapiszesz w pamięci. Będziemy razem słuchać peruwiańskiego folku w małej kawiarence w Limie. Wyruszymy w kosmiczną podróż po Drodze Mlecznej, wdając się w zuchwałe bójki w szemranych międzygalaktycznych tawernach. Nie będziemy ukrywać – piszemy to wszystko, bo mamy nadzieję, że jesteś naszą wymarzoną publicznością. Obserwuj nasz fanpage i niech zacznie się nasza niesamowita przygoda!”

Sto Piosenek na Godzinę prezentuje się następująco:

*Sto Piosenek na Godzinę to energetyczne trio specjalizujące się w improwizowanych grach muzycznych. Nowe pomysły gonią jeden za drugim, żeby rozkwitnąć na scenie piosenką, tańcem lub inną krotochwilą. Szybkie zmiany, lekkie melodie, emocjonalne teksty i zaskakujące paradoksy – to wszystko sprawia, że wieczór spędzony ze Stoma Piosenkami na Godzinę to świetny pomysł na spędzenie wieczoru na mieście. Chcesz zobaczyć jak z Twojej inspiracji wyrasta nowy przebój lata? Wpadnij, a oni cię zaskoczą!”

Warto bywać na ich przedstawieniach. To bardzo przyjemny sposób spędzenia wolnego czasu oraz podejrzenia jak na naszych oczach powstaje spektakl teatralny.

Polecamy!

Udostępnij

W magazynie KROK Marta Półtorak-Chmielowiec

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania bardzo ciekawej rozmowy Marcina Sobalskiego z Martą Półtorak-Chmielowiec z wykształcenia prawniczkę, na co dzień zajmującym się analityką biznesową. Na zakończenia usłyszycie

Read More »

Mapa dostępności Fundacji Avalon

Równy dostęp do ochrony zdrowia to prawo zagwarantowane konstytucyjnie. Ustawao dostępności zobowiązuje instytucje publiczne, między innymi placówki służby zdrowia, dolikwidacji barier architektonicznych. Rzeczywistość nie pozostawia

Read More »