Teraz mnie widzisz – bohaterowie kampanii fundacji Avalon w RadioPraga.pl

Pani Barbara Frączak z Warszawy i Pan Mariusz Kędzierski z Wrocławia to dwoje z licznej grupy bohaterów kampanii Teraz mnie widzisz fundacji Avalon.

W tym artykule prezentujemy rozmowę z Panią Barbarą Frączak. Jak czytamy na stronie fundacji, Pani Barbara pochodzi i mieszka w Warszawie. Prowadziła własną agencję doradztwa ubezpieczeniowego i funduszy inwestycyjnych, jednak ze względu na postępującą utratę wzroku, postanowiła zmienić swoje życie i realizować marzenia. Najbardziej lubi podróżować, przebywać wśród przyrody, poznawać nowe smaki. Pokazuje niewidzącym i niedowidzącym, że spełnianie marzeń jest możliwe! Interesuje się psychotroniką, czwartym wymiarem, świadomością kwantową. Największy lęk odczuwa przed ciemnością, więc najgorsze jest dla niej samodzielne wyjście po zmroku. „Jako, że nie widzę przeszkód na swojej drodze, nasłuchuję ludzi, proszę o pomoc. Największą zmorą niewidomych są porzucane na drodze hulajnogi – to prawdziwa zmora!”

Zapraszamy do odsłuchu rozmowy.

Udostępnij

Praga Północ: Nowe oblicze starej dzielnicy

Warszawska Praga Północ przechodzi dynamiczną metamorfozę, umiejętnie łącząc przeszłość z nowoczesnością oraz stając się modnym i tętniącym życiem miejscem. Autentyczność dzielnicy, połączona z bogatą ofertą

Read More »