TANTFREAKY – KONKURS :) – do wygrania dwie podwójne wejściówki!

Drodzy Słuchacze!

Dwa podwójne zaproszenia na koncert  tej niezwykłej grupy która już JUTRO ( sobota 11.02.23) zagra:

o 19:00 w Centrum Promocji Kultury, ul. Podskarbińska 2 ( Praga Południe)


Koncert TANTFREAKY + Warsztaty Uzdrawiania Głosu

godz. 19.00 – warsztaty uzdrawiania głosu

godz. 20:00 – koncert

bilety: 20 zł dostępne w biletomacie oraz pod adresem: https://bilety.io/OwOVH


KONKURS: ABY OTRZYMAĆ OD NAS TAKĄ WEJŚCIÓWKĘ TRZEBA W KREATYWNY SPOSÓB NAPISAĆ Z CZYM KOJARZY WAM SIĘ NAZWA ZESPOŁU! Odpowiedzi, z podaniem imienia i nazwiska  proszę słać na adres: redakcja@radiopraga.pl – zwycięzcy otrzymają mail zwrotny jutro do godziny 12.00.


TANTFREAKY:

Muzyka ponad podziałami dla ludzi w każdym wieku, każdej wiary. Muzyka mocy, prawdy i czułości. Każdy zostanie doceniony, przytulony i ukochany:)

JUNGLEJAZZ, ELECTROSPIRITUAL,PSYCHOSOUL, ENERGETYZUJĄCY GROOVE i SPIRALE WOKALU, KTÓRY UWALNIA EMOCJE – to nasze kolorki.

SKŁAD:

VOX – KAROLINA LIPSKA

KEYS, SYNTHS – WOJTEK KONOPKO

MC, SAX, SYNTH, BASS – KACPER MIKOŁAJUK

DRUMS AND PERCUSSION – MARCIN URSZULAK

27.08.22 Skończyliśmy produkcję pierwszego albumu.

Wydaliśmy muzyczną książkę – wykończyliśmy ją „handmade”, a muzyka znajduje się na ręcznie malowanych pendrivach, które można zawiesić na szyi. 

Tworzenie i dzielenie się muzyką traktujemy jako wyraz czułości, terapię oraz sposób na szczęście. Zajmujemy się kompozycją, nagrywaniem, produkcją, miksowaniem utworów, a także nagrywaniem i montowaniem teledysków. Zespół działa w oparciu o myśl DIY.

Nasze koncerty to wydarzenie dla: uszu, oczu, ciała (nie brakuje dzikich tańców) i duszy – jak wiadomo muzyka i śpiew nas uzdrawia (na koncercie mają miejsce: wspólne śpiewy, gra na naszych instrumentach perkusyjnych, jedzenie owoców – rozdajemy je:)  

Gramy na różnego rodzaju festiwalach – „w błocie i na salonach”, wszędzie tam, gdzie ludzie pragną prawdy i emocji.

Latem 2021 zagraliśmy na Frutamanianie, Festiwalu Teatrów Awangardowych Pestka, Summer Vibes we Wrocławiu, Source Festiwal, Fruń Festival, NowoBrzmienia we Wrocławiu, Festiwalu Jazzowym im. Victora Younga w Mławie i w wielu innych miejscach.

W lecie 2022 zagraliśmy takie koncerty: Fruń Festival, Organic Festival, Witariada, Craft Music City, Letnie Granie w Dworku Białoprądnickim, Source Festival, Jarmark Świętojański pod Chojnikiem, Wine Jazz Festival oraz Jazz Juniors 

Jesteśmy teraz w trakcie trasy koncertowej po Polsce i Czechach.

Co oznacza nasza nazwa? TANT od TANTRY – przyjemności, czerpania radości z każdej chwili i FREAKY – iskra szaleństwa, nieprzewidywalność, nowe brzmienia, improwizacja.

Udostępnij

Praga Północ: Nowe oblicze starej dzielnicy

Warszawska Praga Północ przechodzi dynamiczną metamorfozę, umiejętnie łącząc przeszłość z nowoczesnością oraz stając się modnym i tętniącym życiem miejscem. Autentyczność dzielnicy, połączona z bogatą ofertą

Read More »