Relacja z koncertu grupy Closterkeller z okazji ich 35cio lecia!

35 lat Closterkeller stalo się nielada gratką, ponieważ zespół w ramach świętowania stworzył dla fanów jubileuszową trasę koncertową, w ramach której 10 listopada wystąpił na scenie warszawskiej Proximy.

Działając nieprzerwanie od 1988 roku Anja Orthodox wraz z zespołem (w skladzie: Adam Najman – perkusja, Michał Rollinger – instrumenty klawiszowe, Michał Jarominek – gitara, Krzysztof Najman – gitara basowa) zaprezentowała w set liście podróż przez wszystkie dotychczasowe płyty zespołu, okraszone niesamowitymi historiami jakie wiązały się z poszczególnymi kawałkami odegranymi na scenie. 

Fani mieli możliwość w trakcie kilkugodzinnego koncerty – co także zasługuje na pochwalę, ponieważ kondycja zespołu była bez zarzuty aby dowieźć tak obfity i wyczerpujący materiał do końca – prześledzić ewolucję muzyczną zespołu.

Więcej szczegółów zaprezentują nasze redakcyjne koleżanki Ewelina Kotlicka-Grzeszczyk oraz Sylwia Maciuk ( foto), które odwiedziły Progresję aby razem z Closterkeller świętować ich jubileusz.

Udostępnij

Pan Artur Lisowski w RadioPraga.pl

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania bardzo ciekawej rozmowy Marcina Sobalskiego z Panem Arturem Lisowskim z wykształcenia kulturoznawcą, politologiem, PR-owcem i prawnikiem. Na co dzień pracuje jako project

Read More »

Małpoludy w RadioPraga.pl

Drodzy Słuchacze! Cóż to sie działo w ostatnią sobotę?!. Gościł na antenie radia zespół Małpoludy! Redakcyjna koleżanka Ewelina Kotlicka przeprowadziła w naszym studio rozmowę z

Read More »