Relacja z koncertu grupy Closterkeller z okazji ich 35cio lecia!

35 lat Closterkeller stalo się nielada gratką, ponieważ zespół w ramach świętowania stworzył dla fanów jubileuszową trasę koncertową, w ramach której 10 listopada wystąpił na scenie warszawskiej Proximy.

Działając nieprzerwanie od 1988 roku Anja Orthodox wraz z zespołem (w skladzie: Adam Najman – perkusja, Michał Rollinger – instrumenty klawiszowe, Michał Jarominek – gitara, Krzysztof Najman – gitara basowa) zaprezentowała w set liście podróż przez wszystkie dotychczasowe płyty zespołu, okraszone niesamowitymi historiami jakie wiązały się z poszczególnymi kawałkami odegranymi na scenie. 

Fani mieli możliwość w trakcie kilkugodzinnego koncerty – co także zasługuje na pochwalę, ponieważ kondycja zespołu była bez zarzuty aby dowieźć tak obfity i wyczerpujący materiał do końca – prześledzić ewolucję muzyczną zespołu.

Więcej szczegółów zaprezentują nasze redakcyjne koleżanki Ewelina Kotlicka-Grzeszczyk oraz Sylwia Maciuk ( foto), które odwiedziły Progresję aby razem z Closterkeller świętować ich jubileusz.

Udostępnij

Praga Północ: Nowe oblicze starej dzielnicy

Warszawska Praga Północ przechodzi dynamiczną metamorfozę, umiejętnie łącząc przeszłość z nowoczesnością oraz stając się modnym i tętniącym życiem miejscem. Autentyczność dzielnicy, połączona z bogatą ofertą

Read More »