Proletaryat w Proximie. Jest forma, jest moc!

Przestałem już liczyć na ilu koncertach Proletaryuszy miałem okazję być. Spokojnie mogę to sobie układać w dziesiątkowe stosiki. Zawsze przed tym wydarzeniem pytam się siebie: Czy dadzą radę? I jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Panowie zawsze przygotowani, zawsze chętni do kontaktu z publiką. Tak też było i tym razem, chwilę już temu w Proximie.

Zespół zagrał sporo numerów z najnowszej, bardzo udanej płyty. Były też „przeboje”. Pod sceną nowi fani mieszali się z dominacją starej ekipy. Olej i reszta składu nawet przez chwilę nie pozwalała odetchnąć. I może troszkę żal, że tylko jeden bis, choć właściwie nie ma co narzekać bo koncert trwał prawie dwie godziny.

Proletaryat w trasie. Tym, którzy nie pojawili się w Proximie polecam popatrzeć gdzie zagrają teraz . Naprawdę warto. Warto też dodać, że zespół przygotował ciekawy merch. Jestem już właścicielem dwóch świetnie zaprojektowanych przypinek.

Koncert Proletaryatu fajnie przygotowała grupa INNI, supportując koncert gwiazdy wieczoru.

Proletaryat AD 2023: Tomasz „Oley” Olejnik (śpiew), Dariusz „Kacper” Kacprzak (bas), Robert „Mały” Hajduk (perkusja), Wiktor Daraszkiewicz (gitara).

DS

Udostępnij

CO JEST GRANE FESTIVAL

& WOMEN’S VOICES KOLEKTYW JUŻ W TEN WEEKEND! Już w najbliższy weekend (14-15) czerwca, znany z piknikowej i rodzinnej atmosfery Co Jest Grane Festival powróci

Read More »