Polonia Warszawa w walce o 1 ligę.

W ubiegłą niedzielę drużyna stołecznej Polonii gościła przy Konwiktorskiej ekipę Lecha II Poznań. To buył niesamowity mecz. Obfitował w bardzo dużą ilość  sytuacji bramkowych które w pierszej połowie stwarzały obie drużyny, a w drugiej już tylko Czarne Koszule. Wynik 3:3 to szcześłiwe rozwiązanie tylko dla zawodników Kolejorza. Przyznał to na konferencji prasowej trener rywali Artur Węska. Menager Polonii Rafał Smalec był podwójnie rozczarowany. Raz wynikiem i postawą Polonii w pierwszej połowie, dwa pracą sędziów.

Zapraszamy do odsłuchania pomeczowej konferencji prasowej.