Nowy salon Sinsay w Centrum Handlowym przy ulicy Zamienieckiej

 

Na początku marca, na warszawskiej Pradze otwarty został nowy salon Sinsay. Marka dba o to, by każdy mieszkaniec stolicy mógł wygodnie kupować odzież damską, męską, dziecięcą i artykuły do domu. Szeroki wachlarz produktów dostępnych w jednym miejscu daje możliwość zaspokojenie gustów różnych odbiorców oraz odpowiada różnym potrzebom.

Sinsay – krótka historia

Sinsay to najmłodsze dziecko grupy LPP, do której należą również: House, Cropp, Reserved i Mohito. Każda z tych marek powstała z myślą o nieco innej grupie docelowej. Sinsay miał być pierwotnie przeznaczony dla nastolatek i młodych kobiet, które lubią się modnie ubierać. To dlatego znajdujemy tu odzież wpisującą się w najnowsze trendy przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen. 

Z biegiem lat, salony Sinsay rozszerzały swój asortyment, mocno go urozmaicając. Dziś, poza odzieżą damską, dostaniemy tu również ubrania męskie, dziecięce oraz dział poświęcony akcesoriom dekoracyjnym do domu.

Warto tu zaznaczyć, że pierwszy salon Sinsay w Polsce powstał już w 2013. Od tego czasu marka nieustannie się rozwijała nie tylko w kraju, ale i na innych rynkach europejskich. Dziś posiada sklepy w ponad 20 krajach Europy.

Modna odzież dla całej rodziny

Sklepy Sinsay to świetna propozycja dla wszystkich, którzy chcą uzupełnić lub całkowicie wymienić swoją garderobę. Umożliwia to szeroki wybór różnorodnych produktów takich jak t-shirty, dresy, sukienki, czy spodnie. Może to być przydatne dla rodziców małych dzieci. Szybko rosnące pociechy często wyrastają ze swoich ubrań co wymaga regularnego odnawiania ich garderoby. Różnorodny asortyment marki składa się bowiem nie tylko z odzieży dla dzieci, ale też butów i akcesoriów takich jak czapki, szaliki, plecaki.

Sinsay, poza sekcjami z odzieżą i akcesoriami damskim oraz dziecięcymi posiada również dobrze wyposażony dział męski. Tu także można znaleźć modne ubrania, obuwie i dodatki w różnych stylach, fasonach i rozmiarach.

Warto zaznaczyć, że szeroki wachlarz produktów umożliwia wybór odzieży na różne okazje. Odpowiednią garderobę znajdą tu ci poszukujący stroju do pracy, na towarzyskie spotkanie czy przyjęcie okolicznościowe.

Sinsay dla domu

Poza ofertą odzieżową w Sinsay znajduje się też osobna sekcja z produktami do wyposażenia i dekoracji wnętrz. Marka oferuje niewielkie meble, koce, poduszki dekoracyjne, ręczniki, pościel, zasłony, dywany, a także pudełka i kosze do przechowywania oraz mnóstwo detali: świeczki, świeczniki, lampiony, wazony, plakaty ramki itd. Znaleźć tu można wiele inspiracji dla wnętrz nowoczesnych, ale również tych urządzonych w sposób klasyczny, glamour czy boho.

Salon Sinsay w Centrum Handlowym Szemberka

Otwarcie salonu Sinsay przy ulicy Zamienieckiej to dobra wiadomość dla mieszkańców wschodniej części Warszawy, którzy lubią osobiście odwiedzać sklepy stacjonarne. Nie trzeba już przedzierać się przez zakorkowane miasto, by wygodnie przejrzeć dostępne artykuły, dotknąć je i przymierzyć


Oczywiście miłośnicy zakupów online mogą korzystać ze sklepu internetowego: https://www.sinsay.com/pl/pl/
Istnieje też możliwość pobrania aplikacji do składania szybkich i sprawnych zamówień.
Sinsay to marka z szeroką ofertą i bogatym asortymentem pozwalającą na znalezienie różnorodnych produktów
w zależności od potrzeb i indywidualnych preferencji.

Udostępnij