Koncert formacji Moskwa w klubie Pracovnia. Punk not dead!

23 doskonale zaranżowane przez Gumę i spółkę numery rewelacyjnie wypełniły czas koncertu grupy Moskwa w żoliborskim klubie Pracovnia. Energia z jaką panowie wystąpili daje nadzieję na kolejne 40 lat grania. Średnia wieku zebranej socjety pomału zbliża się do miana senioralnej, ale wiary, że to nie ostatnie spotkanie nie brakowało.

Zespół zagrał wszystko to co najlepsze zaproponował swoim fanom przez ostatnie 40 lat. A więc: ” Powietrza, Ja, Nigdy, Stań i walcz, Ja wiem, ty wiesz – czyli kawałki z pierwszej płyty, oraz te nowsze jak : ” Chore głowy, System,18 lat, Wiadomości ” po cover Marleya : No women co cray” czy także zagrany w konwencji reggae Babilon.

Drodzy Słuchacze! Moskwa w trasie. Spieszcie się z zakupem biletów. Tego nie można przegapić. Jako support udanie zaprezentował się zespół z miasta nad Wisłą – Human Righst.

Udostępnij

Praga Północ: Nowe oblicze starej dzielnicy

Warszawska Praga Północ przechodzi dynamiczną metamorfozę, umiejętnie łącząc przeszłość z nowoczesnością oraz stając się modnym i tętniącym życiem miejscem. Autentyczność dzielnicy, połączona z bogatą ofertą

Read More »