Kino ze smakiem. Niezwykły pomysł na smaczne popołudnie.

📢 Uwaga, uwaga! Poszukiwani koneserzy smaku i kinematografii… 🎥 🕵️‍♀️ którzy razem z nami odważą się popracować nad wiekopomnym odkryciem.

🔎👀 Chodzi o sposób na potwierdzenie procentu cukru w cukrze, w zależności od podziemnego promieniowania na terenie Setek Powodów.

Brzmi tajemniczo? 🧐 Rozwiejmy wszelkie wątpliwości! Czas na kolejną edycję cyklu „Kino ze Smakiem”. 🥧🎞️

Podczas kolacji wspólnie obejrzyjmy kultowy film Stanisława Barei – „Poszukiwany, poszukiwana” i spróbujemy równie kultowych przysmaków PRL-u. 🤩

Pamiętajcie, że ☕ kawa i wuzetka 🍰 są u nas obowiązkowe. Bijemy się o „Złotą Patelnię”!

🎟️ W cenie wejściówki: serwowane menu składające się z 4 dań, 4 koktajli 🍹, napojów gorących i oczywiście seansu filmowego 🎞️ oraz towarzystwo prowadzących: Michała Brysia oraz Łukasza* (@PoWarszawsku).

🗓️ Kiedy? 14.06
⏰ O której? Start: 19:00
🎫 Bilety dostępne na eventim: https://www.eventim.pl/artist/kino-ze-smakiem/
📧 Cena: 250 zł / osoba.

*Łukasz Ostoja-Kasprzycki od 2013 roku tworzy projekt PoWarszawsku. Dziś to nie tylko audycja radiowa, jedne z największych warszawskich mediów społecznościowych, ale cały ruch, który sprawia, że na spacery przychodzi po kilkaset osób. Warszawa to jego pasja, miłość i całe życie.

Udostępnij

Zbigniew Wodecki w Setkach Powodów!

Drodzy Słuchacze! W ubiegły piątek, tj. 29 września mieliśmy wspaniałą okazję uczestniczyć w koncercie poświęconym pamięci nieodżałowanego, wielkiego wirtuoza trąbki, obdarzonego oryginalnym głosem Zbigniewa Wodeckiego.

Read More »