Jazzowa formacja Janusza Zdunka ( Kult, Buldog, Strachy na Lachy, Happysad) w najbliższy piątek o 20.00 zagra w Składzie Butelek.

Serdecznie zapraszamy na pierwszy, przez to wyjątkowy występ z nowego cyklu koncertowego RadioPraga.pl. Mamy przyjemność ogłosić, że pierwszą grupą która zagra w Premierach RadioPraga.pl jest jazzowa formacja Janusza Zdunka.

Zagrają dla nas:

– Janusz Zdunek – trąbka, elektronika
– Jarek Ważny – puzon
– Mariusz Godzina – saksofon barytonowy
– Konstanty Zdunek – gitara basowa
– Dawid Marchwiński – perkusja

Janusz Zdunek. Trębacz i kompozytor. Działalność artystyczną rozpoczynał z zespołami kojarzonymi z tzw. sceną yassową: Pegaz oraz Mazzoll & Arhythmic Perfection. Wkrótce założył Trio Syfon, które później przekształciło się w 4 Syfon, a następnie w 5 Syfon. Obecnie prowadzi projekty Marienburg, Ensemble, tworzy muzykę do filmów.

Warto zauważyć, że Janusz Zdunek, Jarek Ważny i Mariusz Godzina są członkami kultowego Kultu i współpracują z Kazikiem Staszewskim. Ponadto Janusz i Jarek współtworzą zespół Polskie Znaki

Udostępnij

CO JEST GRANE FESTIVAL

& WOMEN’S VOICES KOLEKTYW JUŻ W TEN WEEKEND! Już w najbliższy weekend (14-15) czerwca, znany z piknikowej i rodzinnej atmosfery Co Jest Grane Festival powróci

Read More »