Influencerzy w Promenadzie! Wrażenia z Tik Show!

Drodzy Słuchacze!

Warszawskie Centrum Handlowe Promenada chwilę już temu, zaprosiło wszystkich miłośników TikToka na wyjątkowe wydarzenie. „Tik Show” czyli spotkanie z ulubionymi twórcami TikToka.

W czasie eventu odwiedzający mieli okazję uczestniczyć w konkursach, spotkaniach z bohaterami popołudnia oraz potańczyć na specjalnie dla nich przygotowanym parkiecie. 

 

Wśród zaproszonych gości w Promenadzie pojawili się:  Mama Na Obrotach, Sebastian Kowalczyk, Kinga Kostrzewa, Ciapur, Roxana Orłowska, Edzio oraz Jasper! To doskonała okazja dla odwiedzających, by zadać gwiazdom nurtujące pytania, spędzić kreatywnie czas i zaszaleć na parkiecie! 

 

Twórcy Tik Show, bawili młodzież występami, wspólnymi warsztatami. Fani mieli okazję skorzystać z  szansy by dowiedzieć się, jak nagrywać i montować tiktoki, posłuchać o najnowszych trendach i spróbować sił w konkursie „BATTLEWIDEO TIKSHOW”.

Było to bardzo udane wydarzenie! Czekamy na kolejną edycję!

 

Udostępnij

Pan Artur Lisowski w RadioPraga.pl

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania bardzo ciekawej rozmowy Marcina Sobalskiego z Panem Arturem Lisowskim z wykształcenia kulturoznawcą, politologiem, PR-owcem i prawnikiem. Na co dzień pracuje jako project

Read More »

Małpoludy w RadioPraga.pl

Drodzy Słuchacze! Cóż to sie działo w ostatnią sobotę?!. Gościł na antenie radia zespół Małpoludy! Redakcyjna koleżanka Ewelina Kotlicka przeprowadziła w naszym studio rozmowę z

Read More »