Festiwal pysznego jedzenia w Atrium Promenada.

Chwilę już temu mieliśmy wspaniałą okazję zobaczyć i spróbować pomysłów kulinarnych kucharzy, którzy swoje kuchnie przywieźli w specjalnie zaprojektowanych autach. Festiwal Food Trucków, który odbył się w praskiej galerii Atrium Promenada przyciągnął szereg spragnionych smaków całego świata konsumentów. Menu kuchni europejskiej, śródziemnomorskiej, azjatyckiej czy amerykańskiej doskonale zaspokoiły potrzeby wysublimowanych smaków klientów galerii.

W naszym radio ogłosiliśmy konkurs, w którym można było wygrać żeton na dowolne danie. Oto co napisała do nas osoba, która w tym konkursie wzięła udział:

„…………… mieliśmy okazję spróbować dań kuchni greckiej oraz węgierskiej. Ja zjadłam pyszną pitę z biftekami. Naprawdę była świetnie przygotowana, natomiast  moja córka zjadła langosz z serem który serwowali Panowie w madziarskim food trucku.

Do galerii Promenada przychodzę regularnie i bardzo mnie ucieszyło wygranie żetonu na ten darmowy poczęstunek. To naprawdę bardzo dobry pomysł, by ludzie którzy mają taką wiedzę kulinarną jak Ci z tych ostatnich food trucków mogli się nią pochwalić w takim miejscu.

Z tego co wiem, to nie pierwsza taka akcja. Mam nadzieję, że przyszłym roku będzie podobnie i będę mogła wziąć udział w konkursie Radio Praga.

Pozdrawiam wszystkich słuchaczy i zachęcam do odwiedzin Atrium Promenada. Tu dzieje się sporo fajnych rzeczy.”

Relacja foto z imprezy na naszym profilu FB. Zapraszamy!

Udostępnij

Praga Północ: Nowe oblicze starej dzielnicy

Warszawska Praga Północ przechodzi dynamiczną metamorfozę, umiejętnie łącząc przeszłość z nowoczesnością oraz stając się modnym i tętniącym życiem miejscem. Autentyczność dzielnicy, połączona z bogatą ofertą

Read More »