Odnaleźć klucz do umysłu szaleńca chciał podług Brama Stokera dr Seward. Badał na kartach powieści “Dracula” przypadek niejakiego Renfielda, który postradał zmysły podczas wizyty w Transylwanii. I bynajmniej nie chodzi w tymże toku myślenia o próbę zrozumienia jego żądzy krwi, raczej skupić się należy na owym kluczu.

Co nas inspiruje, co nas fascynuje, co nas uskrzydla? Prawdopodobnie odpowiedzi będzie tyle, ile nas wszystkich człowieków na tym świecie się podziewa. Pozwolicie więc, iż skoncentruję się na rzeczach, bez których niejako moje życie nie miałoby tylu barw, nie byłoby czasami energetyczne i straciłoby swój dziwaczny sens.

A zatem, ponieważ nikt się raczej nie spodziewał tej hiszpańskiej inkwizycji, tematyka audycji będzie oscylować wokół tematów ważnych, moich pasji związanych z dobrą muzyką, kulturą, fotografią, ideami, dzięki którym “fruwam swoje słonie” - czyli metaforycznie mówiąc, spełniam swoje marzenia. Czasami też będzie o tym, co mnie osobiście irytuje i wkurza, oczywiście z zachowaniem zdrowego rozsądku.

Nie zabraknie też gości, którzy nie tylko mają coś do powiedzenia, lecz także czy może przede wszystkim inspirują!

www.facebook.com/DiabelstwoOnAir
www.facebook.com/DiabelstwoArt
www.facebook.com/PortalMuzycznyMetalownia

 

Emisja na antenie

Soboty, godz. 12:00 - 14:00