Dziennikarz telewizyjny, radiowy, prasowy i internetowy. Z radiem związany od 19 lat. Z radiem internetowy krócej, ale fascynacja tym
medium w żaden sposób mu nie mija, a nawet się wzmacnia i rozwija.

Prowadził bądź był współautorem takich programów jak „Kinokonik”, „Ulice Kultury”, „Kulturalni” i „Wstęp Wolny”, a ostatnio w (nie istniejącym już) internetowym Radiu WWW „P.S.Kino”, które powraca do radiowego eteru w Radiu Praga.

Z kinem i filmem związany od bardzo wielu lat bo choć jego powierzchowność na to nie wskazuje, to metryka jednoznacznie potwierdza, że gdyby nie zaspał, to mógł na premierowym pokazie obejrzeć „Człowieka z Żelaza” Andrzeja Wajdy. Kilka lat później obejrzał jednak „Zagadkę Nieśmiertelności” i zostało mu to do dzisiaj. Starał się z nią spotkać przynajmniej raz w roku. W ciągu ostatnich lat oszalał na punkcie kilku filmów - „Róży” , „Drive”,  „Wstydu” i „Drogówki”, a ostatnio nie mógł mówić inaczej o obrazie „Locke” niż jak o filmie genialnym.

Wszystkie filmowe pasje i obsesje, ale też irytacje i niechęci, ujawniał w Radiu Praga w programie „P.S.Kino”, w każdą środę od 17.00 do 18.00.

Piotr opuścił nas nagle 28 marca 2020 r. w wieku zaledwie 48 lat. Spoczywa w Łodzi na Cmentarzu Komunalnym „Szczecińska” przy ul. Hodowlanej 28/30.