Nasza Fundacja to fascynaci rasy Siberian Husky, złożona z tych, którzy je wychowują, i z tych którzy im kibicują. Nasza historia sięga 13 stycznia 2009 roku, kiedy to postanowiłyśmy wziąć sprawy w swoje ręce i…  łapy!

Przez naszą działalność chcielibyśmy przyczynić się do:

  • zmniejszenia populacji bezdomnych husky,
  • popularyzacji wiedzy o Siberian Husky,
  • wprowadzenia w życie hasła " świadoma adopcja",
  • stworzenia siatki domów tymczasowych,
  • edukacji.

Jesteśmy grupą osób, którym nie są obojętne i obce psie problemy życia codziennego. Zajmujemy się opieką nad bezdomnymi, porzuconymi psiakami zwłaszcza tymi w typie Siberian Husky, które trafiają do schronisk lub, co gorsze, na ulice, “wiszą” na łańcuchach. Staramy się ułatwiać naszym podopiecznym powrót do normalności szukając im domów tymczasowych, w których uczą się ufać ludziom, i w których przygotowujemy je do adopcji.

Jeśli chciałbyś Nam pomóc w jakikolwiek możliwy dla Ciebie sposób, prosimy nie czekaj, skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że było warto!

Nasza ekipa to zespół oddanych i pozytywnie zaangażowanych osób, które sprawdziły się w setkach różnych sytuacji. Do tej pory żadne podjęte przez nas działanie nie obróciło się w niwecz.

Jeśli chcesz i możesz pomóc – działaj i pomagaj z nami!

Zadzwoń 535 312 636

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FB - https://www.facebook.com/HaszczePaszcze/

Instagram - @haszczepaszcze

Twitter - HaszczePaszcze