Rajd Syreny czyly GiePe Stolycy to warsiaska gierka, wyrychtowana w intencji zawarcia fest braterskiej sztamy przez grupy motorowych zapaleńców. Podczas okolicznościowych zmagań, uczestniki musowo okazję posiądą do rywalizacji w dyscyplinach dla zręcznych w precyzji, konkursikach technicznego oblatania, a w szczególności zmuszeni zostaną do spowiedzi w sprawach historycznie bezapelacyjnych jak i znajomości warszawskiej topograficzności. 

W tem roku tematem naczelnym jest nasza śmaragdowa Wisła, czyli co formalnie oczywiste Królowa Rzek kraju naszego kochanego. Zwycięzcy czyli „championowi”, musowo całe trase oblecieć, zebrać wszystkie fanty na kontrolniakach oraz i owszem zainkasować największe ilość punktacjipremiowanej. 

Rajd Syrenki nie ma w ambicji być sportowem wydarzeniem, rewalizacja tylko i wyłącznie w duchu niejakiego Faira Playa. Nadrzędnem celem organizatora jest rozwijanie motoryzancji z kulturką czyli bez picu, pudru i zbędnych atrankcji . Bezpieczeństwo w drogowych wyczynach, okazja poznawczo turystyczna i lekrama miasta, to ślagiery tegorocznej zabawy.
http://rajdsyreny.motoferajna.pl/

-- 
Rajd Syreny | Grand Prix Stolycy to gra miejska przygotowana z myślą o integracji środowiska motocyklowego w Warszawie. 
W trakcie Rajdu uczestnicy zabawy zmierzą się w konkurencjach sprawnościowych, konkursach z wiedzy technicznej, a przede wszystkim będą musieli wykazać się znajomością historii i topografii Warszawy. 

W tegorocznej edycji nurtem przewodnim jest Królowa Rzek czyli nasza ukochana Wisła:) Rajd wygra osoba, która pokona całą trasę, zbierze wszystkie fanty z punktów kontrolnych oraz zdobędzie największą liczbę punktów premiowych. 

Rajd Syreny nie ma charakteru imprezy sportowej, rywalizujemy wyłącznie w duchu Fair Play. Zasadniczym celem organizatora jest rozwijanie kultury motoryzacyjnej, w tym propagowanie bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym oraz promocja walorów turystycznych Miasta Stołecznego Warszawy.
http://rajdsyreny.motoferajna.pl/