16665364 1815063452089377 2789980440680116871 o

 

Czym jest Klasykfest?
Nie jest to kolejny zlot klasycznych samochodów jakich wiele w kalendarzu. Klasykfest to nietuzinkowe wydarzenie w skali Śląska a już na pewno pierwsze takie wydarzenie w Tychach. Chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych fanów pomyśleliśmy nie tylko o samych uczestnikach zlotu ale o całych rodzinach, które mamy nadzieję zawitają na nasz Klasykfest.
Podczas imprezy na najmłodszych uczestników będą czekały dmuchane atrakcje wraz z konkursami i zabawami na których będą mogli spożytkować swoją energię a tymczasem dla nieco starszych przyszykowaliśmy między innymi strzelnicę na której będą mogli spróbować swoich sił. 
Lecz w dalszym ciągu nie zapominamy o najważniejszej części naszego zlotu wokół której wszystko się kręci - klasyczne samochody i motocykle, bo o nich mowa, będą uświetniać i cieszyć oczy wszystkich którzy nas odwiedzą. Starannie wyselekcjonowane relikty dawnych czasów przyjadą specjalnie do Tychów aby opowiadać swoje historię najlepiej jak potrafią - połyskującymi w słońcu karoseriami oraz dźwiękami silników w akompaniamencie opowieści snutych przez ich właścicieli. 
Nie zabraknie także profesjonalnych pokazów autodetailingu, a dla wszystkich głodnych nie tylko atrakcji będzie czekało pyszne jedzenie. Klasyczne samochody z jednej strony a dla kontrastu na stoiskach naszych partnerów będzie można zasiąść za kierownicą najnowszych modeli znanych marek. 
Jak wiemy piękne samochody i dobre jedzenie idealnie łączą się z świetna muzyką i dobrym humorem. O tym również nie zapomnieliśmy i na Klasykfeście nie zabraknie oldschool'owych rockowych brzmień prosto ze sceny jak i występów kabaretowych. Będąc pasjonatami motoryzacji nie możemy zapominać o bezpieczeństwie na drogach oraz pomocy w nagłych wypadkach. Dlatego też podczas zlotu będzie można wziąć udział w pokazach ratownictwa i pierwszej pomocy, na dodatek dla wszystkich chętnych pomocy osobom potrzebującym, będzie można spełnić dobry uczynek i oddać krew w mobilnej stacji krwiodawstwa.
Wszystko to i wiele więcej już 29 kwietnia na Placu pod Żyrafą, wyciągajcie maszyny ze snu zimowego i przybywajcie!
Tradycyjnie zgłoszenia uczestników przyjmujemy na adres e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.m

Serdecznie zapraszamy! NIe może Was zabraknąć!