16422478 961918520606282 217237244565086061 1
Serdecznie zapraszamy na pokaz pierwszego sezonu, czyli 10 odcinków komediowego serialu interentowego “Rozmowy z Babcią”, który był nagrywany przede wszystkim na Pradze Południe. 

Serial jest oparty na założeniu: Co by było, gdyby wnuczka w rozmowie z babcią zawsze mówiła prawdę… Projekt został zainspirowany prawdziwymi rozmowami aktorki Urszula Zawadzka ze swoją babcią. W rolę Babci wcieliła się aktorka Maria Broniewska a gościnnie w roli Męża występuje aktorDariusz Wieteska, gwiazda serialu “Na sygnale”. 

Serial został nagrodzony jako Najlepszy skecz komediowy na festiwalu KWebfest w Korei Południowej i w kategorii „Startlet Amets” (najlepsza aktorka Maria Broniewska) na festiwalu Bilbao Web Fest w Hiszpanii. Nominowany do nagród w aż 6 kategoriach, pokazywany na 5 festiwalach na 4 różnych kontynentach! Swoją premierę miał podczas New Media Film Festival w Los Angeles!

Każdy z 10 odcinków jest kilku minutową sceną komediową, które fabularnie łączą postaci Babci i Wnuczki. Twórcami serialu są ludzie zawodowo związani z filmem i telewizją.

Pokaz odbędzie się 11 lutego (sobota), o godz. 16:00, wstęp wolny dla osób, które polubią stronę na Facebooku Rozmowy z Babcią - serial internetowy / 'Talking to Grandma' web series i potwierdzą swój udział w wydarzeniu!

Gośćmi specjalnymi będą: Ula Zawadzka (główny twórca serialu) oraz Dariusz Wieteska (aktor). Z dodatkowych atrakcji po pokazie będzie możliwość zadania pytań gościom, dostania autografu ze zdjęciem, zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia na “ściance” oraz poczęstowania się herbatą i ciastkami.

Zapraszamy do obejrzenia traileru serialu:
https://www.youtube.com/watch?v=ZbdUnxKY81Q

Z góry dziękujemy za potwierdzenie udziału w wydarzeniu na fb, pomoże nam to oszacować wielkość imprezy.

EKIPA:
Babcia – Maria Broniewska
Wnuczka – Urszula Zawadzka
Mąż - Dariusz Wieteska

scenariusz, reżyseria – Urszula Zawadzka
zdjęcia - Katarzyna Średnicka ᴘʜᴏᴛᴏ & ғɪʟᴍ
montaż – Ania Jacobson
dźwięk – Maciek BorowiecTomek Barc
muzyka – Michał Woźniak
charakteryzacja – Paulina Dębniak MakeUp ArtistWioletta Uzarowicz,Karolina Kaczor
making of – Krzysiek Sobiecki
asystent reżysera – Anna OsakNatalia Paska
plakat – Maciej Blaszczuk
zdjęcia do plakatu - Katarzyna Średnicka, Paweł Arczewski - fotograf
napisy angielskie - Aleksandra PodstawkaZuzanna Mazurek

Sponsor Główny: Kuźnia Druku
Partnerzy: TofilmPlaneta TortówheliografCentrum Promocji Kultury
Patroni medialni: Głos SenioradlaStudenta.pl