kamienie19lat-baner
Zapraszamy serdecznie wszystkich do wspólnego świętowania 19. urodzin kultowej audycji radiowej "Kamienie" Tomka Wojciechowskiego! 


Program "Kamienie" przyszedł na świat 2 października 1995 roku. Mottem audycji była popularyzacja tajemniczych zakątków szeroko pojętej muzyki rockowej. Treścią programu byli niepopularni wykonawcy, mało znane kompozycje ale także klasyka rocka. Program zwiedził kilka rozgłośni radiowych, w tym kultowe Radio WAWA, zmieniał swą formułę, nawet na pewien czas nazwę… W końcu jednak Kamienie trafiły na antenę Radia Praga - radia, w którym praska lokalność łączy się z internetową globalnością. Dzisiejsze KAMIENIE oprócz klasyki rocka, to również promocja młodych talentów, zielone światło dla muzyków którzy szukają swej drogi w „szołbiznesie”.

Audycja "Kamienie" gości na antenie Radia Praga w każdy poniedziałek od 20:00 do 22:00.

Urodzinowa impreza "Kamieni" organizowana wspólnymi siłami przez Radio Praga oraz pub Łysy Pingwin odbędzie się w czwartek, 02.10.2014 o 19:00 w Łysym Pingwinie przy ulicy Ząbkowskiej 11. 

Dobra, rockowa muzyka, wspomnienia, konkursy i doskonałe towarzystwo - dołączcie do nas i świętujcie razem z Radiem Praga!

Zaprasza Radio Praga, pub Łysy Pingwin i oczywiście... Tomek Wojciechowski!