WOSJuz po nagraniu pierwszej płyty, w oczekiwaniu na wydawnictwo Warszawska Orkiestra Sentymentalna chce zagrać dla swojej Publiczności!
Na przywołanie wiosny zagrają skoczne foxtroty, namiętne tanga i tęskne walczyki.

Gabriela Mościcka - akordeon, śpiew
Lena Nowak - klarnet, śpiew
Kazimierz Nitkiewicz - trąbka, tenor, śpiew
Łukasz Owczynnikow - kontrabas
Jakub Fedak - wibrafon, ksylofon
Marcin "Axis" Żebrowski - gitara, mandolina


"Jesteśmy zespołem, który sięga do korzeni polskiej przedwojennej sceny muzycznej. Wykonujemy utwory z repertuaru Adama Astona, Wiery Gran, Tadeusza Faliszewskiego, Henryka Rostworowskiego, Mieczysława Fogga i innych gwiazd teatralnych, kabaretowych czy filmowych. Kontynuujemy tradycję rewiowych wykonań utworów tanecznych i sentymentalnych, zachowując naturalny i ponadczasowy czar tych piosenek, a jednocześnie dodajemy im odrobinę współczesnej wrażliwości muzycznej."

Zapraszamy!

Zespół można wesprzeć w wydaniu płyty na stronie http://odpalprojekt.pl/projekty/pokaz/736,warszawska-orkiestra-sentymentalna-wydaje-plyte
linki:
https://www.youtube.com/watch?v=b4138hsgLJc
https://www.youtube.com/watch?v=GeohvGCM8wg
https://www.youtube.com/watch?v=DIUvkPbxKZQ

Jako pierwszy wystąpi Międzypokoleniowy Klub Piosenkowy, działający w Eksperymentalnej Pracowni Muzycznej "StaYnia" Fundacji Muzyka jest dla Wszystkich. Zespół prowadzą niestrudzeni Robert Lipka oraz Łukasz Owczynnikow znani z tworzenia takich zespołów jak Czessband, Cała Praga Śpiewa, Młodzieżówka z Sulejówka i wielu innych. Zespół wykonuje repertuar wokalny z całej Europy, od tradycyjnych utworów z Bałkanów, poprzez utwory Cyganów m.in z Rumunii, aż do wielogłosowych pieśni z Ukrainy i Białorusi. Zespół porywa swoim entuzjazmem i zaangazowaniem a także zaprasza do wspólnego śpiewania w każdą niedziele o 17 po sąsiedzku na przeciwko Snu Pszczoły w Sinfonii Varsovii.

Bilety w przedsprzedaży- 20 PLN
W dniu koncertu- 30 PLN