Utwór „Haj” to niespodzianka dla wszystkich fanów Bovskiej. Na próżno szukać go na płycie „Kaktus”. Powstał w zaledwie kilku wakacyjnych dni i jest wynikiem kolejnej współpracy wokalistki z producentem Janem Smoczyńskim.

Teledysk do piosenki „Haj” został zrealizowany przy użyciu technologii snorricam znanej widzom z takich utworów jak „Requiem dla snu” Darrena Aronofsky’ego czy teledysku Micka Jagger’a do utworu "God Gave Me Everything". Zastosowanie tej technologii pozwala wraz z Bovską odbyć zaskakujący i pełen wrażeń nocny spacer po mieście w poszukiwaniu miłości. Premiera teledysku już jutro!

„Haj” to dowód na to, że Bovska nie osiada na laurach i wcale nie zwalnia tempa, choć ma za sobą wiele sukcesów.

Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty "Kaktus" wyprzedał się w dwa dni, a jej utwory jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w Internecie, gdzie dotychczas odtworzono je ponad 6 milionów razy. 

Bovska ma za sobą występy na najważniejszych Festiwalach w kraju: Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Slot Art. Festiwal i Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Już na jesieni Bovska wyruszy w trasę koncertową KAKTUS TOUR, która obejmie kluby w całej Polsce. Zanim jednak będziemy mogli wybrać się na jej koncert, warto posłuchać najnowszego utworu „Haj”, którego nie znajdziecie na płycie „Kaktus”.

image001