ISLE OF LOVE to zespół założony przez Adama Słomińskiego oraz Tomasza "Ragaboya"Osieckiego w Warszawie, we wrześniu 2014 roku. W marcu 2015 roku dołączył do nich gitarzysta zespołu Hey - Marcin Żabiełowicz.

isle of loveAdam - wokalista, gitarzysta, w młodości zmuszany do gry na pianinie, za co z perspektywy czasu najchętniej codziennie dziękowałby rodzicom. Lubi muzykę filmową, patos, smutek igrozę. Inspiruje go człowiek, przemijanie i złożoność świata. Ciągle marzy, ale stara się twardo stąpać po ziemi.

Tomasz - pasjonat muzyki indyjskiej, akustycznego bluesa i country oraz filmów science fiction. Gra na gitarze, dilrubie oraz na sitarze. Muzyka napędza go do działania, a zarazem uspokaja. Ceni sobie otwartość w komunikacji i szczerość. W chwilach zadumy i relaksu w domowym zaciszu rozsmakowuje się w aromatycznej shishy.

Marcin - nieustannie poszukujący zarówno w muzyce, jak i w instrumentarium. Gitarzysta,mandolinista, pianista, Wielbiciel szybkich, włoskich rowerów oraz fotografii Sally Mann.Nie gardzi dobrym winem, najchętniej z Antypodów.Zespół dał się poznać szerokiej publiczności utworem „Song of Silence”, który pojawił się w serialu telewizyjnym „Aż po sufit”.Debiutancki album zespołu Isle of Love pojawi się w maju 2016 r. Płytę zapowiada utwórDom jest”, który właśnie trafił na antenę Radia Praga!