Chce mi się z Tobą gadać...

W każdy wtorek między 20 a 21 będziemy się wsłuchiwać w to, co mają do powiedzenia moi Goście. Pasjonaci, którzy kroczą swoją ścieżką, swoje w życiu przeszli, swoje w życiu osiągnęli. Sukces rozumieją niekoniecznie jako dobrobyt finansowy, ale przede wszystkim jako rozwój duchowy, intelektualny, rozwój pasji i dążenie do realizacji swoich marzeń. Równocześnie są gotowi, aby dzielić się doświadczeniami, opowiadać o swojej drodze życiowej: sukcesach, wyzwaniach oraz zmaganiach.

Zasłuchajmy się razem!

#55 Chce mi się gadać z... Markiem Dragoszem o bramkarskim fachu i Amp Futbolu

Prawie zawsze w drodze. Trawa, beton, piach, kamienie, dżungla czy pustynia – miejsca nie mają znaczenia, liczą się ludzie i ich miłość do futbolu. Z walizką wypakowaną sprzętem sportowym potrafi pojechać na drugi koniec świata. Z jego skryptów i porad korzystają trenerzy na całym świecie: w Afryce, Azji, Ameryce Południowej i Europie. Wszystkim przekazuje jedną podstawową prawdę – w piłkę nie gra się nogami, ale głową.

Marek Dragosz specjalizuje się w treningu bramkarskim. Swoją karierę piłkarską m.in. w Wiśle Kraków musiał przerwać ze względu na poważną kontuzję. Jako trener współpracował z polskimi klubami w ligach regionalnych. Ukończył staże trenerskie i szkolenia w wielu renomowanych zespołach m.in. w Panathinaikosie, Chievo, Benfice i FC Porto. Obecnie jest szkoleniowcem w Goalkeeper Academy, współpracuje jako konsultant z afrykańskimi klubami m.in. w Kamerunie, Nigerii i Kenii. Trener reprezentacji Polski w Amp Footballu (czyli osób po amputacjach), wraz ze swoją drużyną w 2014 r. zajął czwarte miejsce na Mistrzostwach Świata w Culiacan w Meksyku. Mówca i prelegent na specjalistycznych konferencjach. Współzałożyciel Fundacji Keepers Foundation.

Zapraszam - Agata Koczowska