Chce mi się z Tobą gadać...
W każdy wtorek między 20 a 21 będziemy się wsłuchiwać w to, co mają do powiedzenia moi Goście. Pasjonaci, którzy kroczą swoją ścieżką, swoje w życiu przeszli, swoje w życiu osiągnęli. Sukces rozumieją niekoniecznie jako dobrobyt finansowy, ale przede wszystkim jako rozwój duchowy, intelektualny, rozwój pasji i dążenie do realizacji swoich marzeń. Równocześnie są gotowi, aby dzielić się doświadczeniami, opowiadać o swojej drodze życiowej: sukcesach, wyzwaniach oraz zmaganiach.
Zasłuchajmy się razem!


#01 Chce mi się gadać z... Piotrem Jör Grabowskim

Mój pierwszy gość jest prawdziwym człowiekiem renesansu. Kiedy spytałam, jak mam przybliżyć Słuchaczom jego sylwetkę- odparł z właściwym sobie dystansem i humorem: Powiedz, że jestem Panem od seksu. I choć w tym powiedzeniu jest ziarnko prawdy, absolutnie nie wyczerpuje ono mnogości pasji i dziedzin, którymi Piotr zajmuje się na co dzień.

A jest trenerem rozwoju osobistego, pionierem tantry gejowskiej w Polsce, twórcą idei Essential Being, muzykiem i kompozytorem, współzałożycielem zespołu Floating Maze, grafikiem, wiceprezesem Fundacji Indygo oraz artystą teatralnym i reżyserem. A przy tym człowiekiem niezwykle ciepłym i uważnym, potrafiącym tworzyć innym bezpieczną przestrzeń do rozwoju, testowania i wspólnego odkrywania prawd o sobie i o świecie. Buntownikiem z wyboru. Indywidualistą. Artystą. Społecznikiem. Świetnym kucharzem. I wreszcie ojcem dwóch wspaniałych córek.

Spójność. Uwaga czuciowa. Seksualność. Doświadczanie. Te jakości są w pracy Piotra najważniejsze. Przemawiają poprzez tworzoną przez niego sztukę i goszczą jako osiowe tematy prowadzonych przez niego zajęć. Ale tym, co naprawdę przyciąga uwagę, jest promieniejąca od niego dziecięca wręcz radość życia i doświadczania. Hojnie dzieli się nimi ze światem.


Zapraszam do odsłuchania zapisu audycji!