Chce mi się z Tobą gadać...

W każdy wtorek między 20 a 21 będziemy się wsłuchiwać w to, co mają do powiedzenia moi Goście. Pasjonaci, którzy kroczą swoją ścieżką, swoje w życiu przeszli, swoje w życiu osiągnęli. Sukces rozumieją niekoniecznie jako dobrobyt finansowy, ale przede wszystkim jako rozwój duchowy, intelektualny, rozwój pasji i dążenie do realizacji swoich marzeń. Równocześnie są gotowi, aby dzielić się doświadczeniami, opowiadać o swojej drodze życiowej: sukcesach, wyzwaniach oraz zmaganiach.

Zasłuchajmy się razem!


# 25 Chce mi się gadać z... Jakubem Szczygłem o goldfinchach i muzyce irlandzkiej

Czy wiedzieliście, że polską mekką muzyki irlandzkiej jest Poznań? Czy wiecie, że w Polsce jest firma, która produkuje wysokiej jakości whistle z plastikowych rurek? Co to jest whistle? Czy sesja może być przyjemna? Poznajcie Kubę. To on wprowadzi nas we wspaniały świat muzyki irlandzkiej. I opowie niesamowitą historię goldfinchów.

Jakub Szczygieł gra na whistlach. Jest założycielem zespołu Strays i członkiem formacji Celtic Tree. Zafascynowany melodiami Irlandii jeszcze jako dziecko, dzisiaj uprawia muzykę na poprzecznym flecie irlandzkim oraz whistlach. Jakub to wielbiciel muzycznych sesji, wędrowania, rysowania, literatury fantastycznej i dobrych opowieści. Pochodzi z Bydgoszczy, gdzie kończy właśnie studia filologii angielskiej.

Zapraszam. Agata Koczowska