LUIS DE LUIS - PASJA FLAMENCO
KONCERT
3 listopada 2017
godz. 19.00

Pasja Flamenco - to oryginalny projekt Katarzyny Małeckiej.
Spektakl muzyki i tańca, ukazuje autentyzm, improwizację, sięga do korzeni tej sztuki. To połączenie archaicznych brzmień: gitary, głosu śpiewaka i rytmu tańca. Spektakl za każdym razem jest inny. Do każdej edycji są zapraszani nowi artyści z Hiszpanii i z Polski.

Skład zespołu:
Śpiew: Antonio Cafelete (Hiszpania)
Gitara: José Andrés Cortes (Hiszpania)
Taniec: Luis de Luis (Hiszpania)
Małgosia Wołyńczyk (Polska)
Marta Robles (Polska)

Info: www.pasja-flamenco.eu
tel. 507329844
Miejsce Bilety - 100 zł, 80 zł
PJATK - aula salony empik
ul. Koszykowa 86 online: www.ticketpro.pl
Warszawa
Koncert odbędzie się w auli prestiżowej Akademii Polsko-Japońskiej Technik Komputerowych.

Znakomity tancerz flamenco z Granady – Luis de Luis, któremu towarzyszyć będą: Jose Andrés Cortés (gitara) i Antonio Cafelete (śpiew).

Luis de Luis wyróżnia się na scenie flamenco własnym stylem. Jest Cyganem, pochodzi z miasta Granada, w którym flamenco ma swoją historię i niepowtarzalny charakter. Na koncercie zobaczymy ogromną różnorodność w tańcu. Będziemy podziwiać taniec w wykonaniu tancerek, a więc dużo kobiecego ruchu a do tego dynamikę i autentyczną energię prosto z Sakramonte w osobie Luisa, który jest niepodważalną gwiazdą tej edycji Pasji Flamenco.
Akompaniament gitary, w wykonaniu jednego z najlepszych gitarzystów z Barcelony José Andrés Cortes i śpiewaka Antonio Cafelete, pochodzącego ze słynnego rodu Amaya będą równie wielkim walorem artystycznym. Wszyscy trzej, wywodzą się z artystycznych rodów Cyganów Andaluzyjskich, gdzie sztukę flamenco kultywuje się od wielu pokoleń.
To niezwykła uczta dla tych, którzy kochają autentyczne flamenco określane inaczej flamenco puro. Jest ono najbardziej archaiczne, płynące z wnętrza i nieokiełzane.

Olé!