Chce mi się z Tobą gadać...

W każdy wtorek między 20 a 21 będziemy się wsłuchiwać w to, co mają do powiedzenia moi Goście. Pasjonaci, którzy kroczą swoją ścieżką, swoje w życiu przeszli, swoje w życiu osiągnęli. Sukces rozumieją niekoniecznie jako dobrobyt finansowy, ale przede wszystkim jako rozwój duchowy, intelektualny, rozwój pasji i dążenie do realizacji swoich marzeń. Równocześnie są gotowi, aby dzielić się doświadczeniami, opowiadać o swojej drodze życiowej: sukcesach, wyzwaniach oraz zmaganiach.

Zasłuchajmy się razem!


#08 Chce mi się gadać z... Martą Moonset

Marta wybrała sobie profesję, która wzbudza wiele kontrowersji. Od 15 lat zajmuje się profesjonalnie astrologią i tarotem. Spod jej rąk w ramach marki Moonset wychodzą również piękne i pachnące świece z naturalnego wosku.

Równocześnie jest psychologiem, jeszcze do niedawna pracowała z młodzieżą jako pedagog ulicy.

Ma własną fundację – Fundację Indygo – w ramach której wykorzystuje swoje doświadczenia psychologiczne, wiedzę ezoteryczną i praktyki Wschodu.

Jak sama mówi, stara się łączyć przeciwieństwa – umysł i ciało, duchowość i konkret, celebrację życia ze świadomością cienia. Jej najnowszy projekt, Astrologia Pełni, jest najlepszym wyrazem dążenia Marty do poszukiwania i tworzenia holistycznych metod pomagania innym. Autentyczna w codziennym kontakcie, niezmiennie bada świat z otwartą głową i sercem.

O swojej pasji Marta mówi tak:
„Mam szczęście, że robię to, co kocham. Kocham spotkania z ludźmi, podczas których wspólnie odkrywamy to, co prawdziwe, sięgamy głębi i odnajdujemy w niej sens i źródło mocy… Każde takie spotkanie inspiruje i uskrzydla!”

Zainteresowani? Zajrzyjcie koniecznie na profil FB Marty: www.facebook.com/astrologiapelni